Kolor blond
Tagi:

Idealny blond uzyskamy tylko w salonie fryzjerskim – taki blond będzie elegancki, czarujący oraz naturalny

Blond, jest kolorem, który podkreśla osobowość oraz nasz indywidualny styl. Może być jasny albo też ciemny, zimny lub ciepły. Najważniejsze to, żeby kolor blond naniesiony na włosy u kobiety odzwierciedlał jej charakter. Tak indywidualnie, dopasowany odcień do naszej urody, zapewni tylko fryzjer profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Produkty firmy Goldwell Topchic zagwarantują nam uzyskanie równych i trwałych kolorów. Zapewni również ochronę, intensywne tonowanie oraz zadba o efekt lśnienia, natomiast do rozjaśnienia użyjemy Oxycur Platin. Wszystkie wymienione produkty są dla każdego fryzjera dobrą bazą i gwarantują uzyskanie idealnego koloru blond.
Blond istnieje w wielu odmianach.
Przy pierwszym wrażeniu, większość osób nie dostrzega ważnych różnic w odcieniach blond. Ta zasada nie dotyczy pań mocno identyfikujących się z kolorem własnych włosów i „żyją” tym odcieniem. Z tej przyczyny firma Goldwell oferuje obecnie rożne usługi dla odmiennych rodzajów blondu: naturalnego, czarującego i eleganckiego.

W historii było wiele sławnych blondynek.
Zarówno aktorki jak i piosenkarki potwierdzają teorie, że każda z nich chce inny kolor blond włosów, który podkreśli ich niepowtarzalną osobowość i poczucie pewności siebie.

Kobiety, które są znane, przykładem niech będzie modelka Katherine Heigl preferują odcień blondu naturalny. Uwielbiają  nieskomplikowane fryzury i mają bardzo aktywne osobowości. Pragną, żeby ich włosy wyglądały naturalnie i witalnie.

Chodzącą „reklamą” czarujących blond włosów jest np. seksowna piosenkarka Gwen Stefani. Uwielbia ona być w samym centrum zainteresowania – i musi się to również dotyczyć jej włosów. Kolor blond musi być wyrazisty, lśniący i jasny, powinien również zwracać na siebie uwagę innych ludzi w takim samym stopniu, jak najnowsza kreacja.

Natomiast kobiety, reprezentowane przez Nicole Kidman czują się najlepiej z blondem eleganckim. Kobiety takie  kładą nacisk na elegancję i powiew luksusu. Pragną, żeby styl ich życia odzwierciedlały także ich włosy. Subtelna, wyrazista gra kolorami włosów jest tak samo potrzebna, jak to żeby były doskonale wypielęgnowane, zdrowo wyglądały i miały imponujący połysk.

Pielęgnacja twarzy to niezmiernie ważny aspekt dbania o włosy, często jest ona jednak zaniedbywana; ma ona bardzo duże znaczenie, jeżeli chodzi o wypadania włosów. Dotyczy to zwłaszcza mężczyzn, którzy zadawalają się prysznicem i myciem kostką mydła, nie poświęcając grama uwagi pielęgnacji twarzy. Poprzez brak dbałości o skórę twarzy prowadzimy do odkładania się łoju. Łój to […]

Na polskim kosmetycznym jest wiele preparatów do pielęgnacji włosów. Różnią się one nie tylko opakowaniem, ale przede wszystkim składem, przeznaczeniem, sposobem pielęgnacji, Mamy do czynienia z odzywkami, maskami, fluidami na końcówki, pojawiają się odżywiające serum do włosów, oraz produkty wzmacniające, odżywiające i nawilżające strukturę włosa. Mamy szereg preparatów w zależności od tego, jaki posiadamy rodzaj […]